Буріння артезіанських свердловин у Хмельницькому та Хмельницькій області

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0382.ua

Надаємо послуги по бурінню артезіанських свердловин. Ми приймаємо замовлення як від організацій, так і від власників приватних домоволодінь. Гарантуємо виконання робіт у встановлений термін, високу якість та вигідні ціни.

Буріння артезіанських свердловин у Хмельницькому та Хмельницькій області, фото-1

Ми маємо великий досвід роботи на ринку послуг з буріння артезіанських свердловин під ключ та приймаємо замовлення від клієнтів, які володіють ділянками в різних районах Хмельницької області. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, в розпорядженні яких є необхідне обладнання. Ми індивідуально підходимо до вирішення кожного завдання, вибираючи найбільш відповідну техніку, а також враховуємо фінансові можливості клієнта і при можливості пропонуємо варіанти, що дозволяють йому заощадити.

Буріння артезіанських свердловин у Хмельницькому та Хмельницькій області, фото-2

Артезіанські свердловини широко використовуються для організації водопостачання заміських ділянок з підземних джерел. Послуги з буріння свердловин такого типу користуються великою популярністю у власників дач та приватних будинків. Це пояснюється тим, що артезіанське джерело:

  • дозволяє отримувати чисту питну воду, причому завдяки очисним фільтрам її якість з часом не змінюється;
  • не пересихає та не замулюється;
  • служить власникам до 50 років − за умови, що буріння було виконано на високому професійному рівні, а також при регулярному обслуговуванні встановленого обладнання;
  • глибина такої свердловини може досягати 120 метрів.

Вона використовується для підйому води, що залягає глибоко під землею та очищається внаслідок проходження через кілька шарів ґрунту. Однак в ній можуть міститися різні домішки, наприклад, залізо, тому бажано встановлювати фільтри. Глибина залягання артезіанської води на конкретних ділянках може бути різною. Це багато в чому залежить від особливостей району, його рельєфу й типу ґрунту.

Замовити послугу, отримати більш детальну інформацію про буріння артезіанських свердловин Ви можете, зателефонувавши за телефоном в Хмельницькому:

+380(96)078-48-66

ВИЇЗД НА КОНСУЛЬТАЦІЮ БЕЗКОШТОВНО.